Czy marka sprzętu AGD ma znaczenie – nasze opinie

Być może nie ma znaczenia, ile warta jest Twoja kuchnia, ale czy marka sprzętu AGD ma znaczenie? Zadaliśmy sobie to samo pytanie, a kilka odpowiedzi zostało ujawnionych. Podczas gdy niektóre urządzenia mogą wyglądać dobrze razem, inne marki mogą nie. Wszystko zależy od Twojego osobistego gustu i tego, ile wysiłku włożysz w podjęcie decyzji o idealnym zestawie. Niektórzy ludzie decydują się na dopasowanie logo marki i wykończenia, podczas gdy inni lubią mieszać i dopasowywać. Jeśli nie jesteś snobem marki, możesz wybrać urządzenia z różnych marek i nadal wyglądać świetnie.

To powszechne błędne przekonanie, że nazwa marki sprzętu AGD ma znaczenie. Podczas gdy marka produktu może wyglądać ładnie, będziesz chciał kupić niezawodne urządzenie, które będzie trwać. Podczas gdy drogie urządzenia mogą wyglądać dobrze, ich konstrukcja i trwałość nie zależy od ich marki. W rzeczywistości tanie urządzenia mogą czasami być najlepszymi opcjami. Przeczytaj naszą opinię na ten temat, aby zdecydować, co jest dla Ciebie najlepsze.

Jeśli jesteś właścicielem luksusowej kuchni, możesz rozważyć zakup wysokiej klasy urządzeń od LG. Ta marka zdobyła wiele nagród i jest jedną z najlepszych opcji. Chociaż ich ceny są wysokie, urządzenia LG są łatwe w użyciu i nie złamią banku. Jednak mogą być bardzo drogie, więc najlepiej nadają się do wysokiej klasy kuchni. Zrób swoje badania przed wyborem appliance.

Jedna z ostatnich ankiet użytkowników Houzz zapytała, które urządzenie jest lepsze. Dziewięćdziesiąt procent respondentów stwierdziło, że woli markę swoich obecnych urządzeń. Jednak warto również zauważyć, że nie wszystkie produkty są stworzone równe. Na przykład, podczas gdy większość z nas woli kupować markowe urządzenia, nie możemy zaprzeczyć faktowi, że świetny projektant może sprawić, że nawet najbardziej niedopasowane przedmioty wyglądają fantastycznie.

Najbardziej niezawodne marki urządzeń gospodarstwa domowego to Whirlpool, LG i KitchenAid. Mają one tendencję do osiągania wysokich wyników w zakresie niezawodności, mniejszej liczby połączeń serwisowych i zadowolenia klienta. Jednakże, jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, należy rozważyć mniejsze urządzenie z jednej z tych firm. Zrób swoje badania przed zakupem urządzeń tej marki – marka Whirlpool konsekwentnie wychodzi jako najlepsza marka dla wielu konsumentów.

Urządzenia ze stali nierdzewnej mogą wahać się od ośmiu do 30 gauge. Im wyższy wskaźnik, tym gładsza powierzchnia. Wyższy wskaźnik oznacza gładszą powierzchnię, która jest łatwiejsza do czyszczenia. Wyższa klasa stali nierdzewnej ma wyższy stosunek chromu do niklu. Jest to trwałe i łatwiejsze do utrzymania. Ten czynnik jest również ważny, jeśli masz dzieci. Jeśli wybierzesz urządzenie ze stali nierdzewnej, upewnij się, że w razie potrzeby uwzględnisz jego gwarancję.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane