Czy warto mieć w biurze ekspres do kawy?

Niniejszy artykuł powstał dzięki wsparciu serwisu rubik-agdrtv.pl

Jednym z najczęstszych pytań w każdym miejscu pracy jest „Czy warto mieć ekspres do kawy w naszym biurze?”. Jeśli masz ekspres do kawy w swoim biurze, są szanse, że ucieszy Cię informacja, że ma on wiele korzyści. Kawa nie tylko poprawia wydajność umysłową, ale także zwiększa produktywność biura. Pomaga zwiększyć czujność Twoich pracowników, zmniejsza ryzyko choroby i poprawia wydajność. A kto nie chciałby być bardziej produktywny, gdyby nie musiał biegać w dół do Starbucksa lub zamawiać kawy?

Mając ekspres do kawy w swoim biurze, łatwo jest serwować ludziom ich ulubione napoje, nawet tym, którzy nie są kawoszami. Nie tylko da to pracownikom coś do zrobienia, gdy czekają na filiżankę kawy, ale także nada Twojej firmie ładny połysk. I może nawet pomóc Ci przyciągnąć nowe talenty! Oferując ekspres do kawy w swoim biurze, Twoi pracownicy poczują się docenieni i będą chcieli dla Ciebie pracować.

Mając ekspres do kawy w biurze, łatwo nawiązać więź między pracownikami. Pracownicy często będą na zmianę dostawać swoją kawę z automatu. To pomoże wspierać pracę zespołową i zwiększyć morale pracowników. Ekspres do kawy może również pełnić rolę zaawansowanego technologicznie schładzacza wody. Może nawet stanowić miejsce spotkań dla pracowników. Jest to świetny sposób na zebranie pracowników, aby podzielić się pomysłami.

Zależnie od wielkości biura, ekspres do kawy może być dobrym rozwiązaniem. Jednorazowe ekspresy do kawy są najwygodniejsze dla małych biur, ale większe biura mogą chcieć wielu ekspresów do kawy o różnych rozmiarach. Najlepszym typem ekspresu dla małych biur jest model jednogrupowy, podczas gdy dwugrupowy ekspres trzygrupowy sprawdzi się doskonale. W ten sposób każdy może cieszyć się pyszną filiżanką kawy, a każdy będzie szczęśliwy.

Choć niektórzy argumentują przeciwko korzyściom płynącym z komercyjnych ekspresów do kawy, inni twierdzą, że są one niezbędną inwestycją. Na przykład, maszyna do kawy w biurze może ożywić pokój przerw i zachęcić pracowników do wiązania. Możesz wybierać spośród kilku różnych typów komercyjnych ekspresów do kawy, w tym Lavazza, Cafection, Newco, Necta, Wittenborg i Saeco. Wystarczy upewnić się, że ma odpowiednie ustawienia kawy.

Inną korzyścią z posiadania ekspresu do kawy w biurze jest to, że może to być bardziej wydajny sposób przygotowania kawy. La Cimbali Touch ma ekran dotykowy, który pozwala użytkownikom stuknąć w niego, aby wybrać swój napój, a maszyna go przygotuje. Dzięki w pełni zautomatyzowanemu systemowi, można go ustawić tak, aby włączał się i wyłączał z wyprzedzeniem, więc jest gotowy do pracy w biurze, gdy otworzą się drzwi. Kolejnym plusem jest to, że zmniejsza straty energii.

Wybierając odpowiedni ekspres do kawy do swojego biura, upewnij się, że pasuje do Twojego budżetu. Małe biura mogą uciec z pojedynczymi ekspresami do kawy, ale duże biura będą potrzebowały większego urządzenia. Będziesz chciał maszynę, która ma wystarczającą pojemność, aby zrobić różne napoje, od cappuccino do espresso. Posiada również programowalny ekran dotykowy, dzięki czemu proces parzenia jest prosty i wygodny. Jest również wyposażony w tacę ociekową, którą można myć w zmywarce oraz łatwą do czyszczenia, wyjmowaną tacę ociekową.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane